ZŠ a MŠ Dubicko

E-podatelna

Formulář pro zaslání datové zprávy na elektronickou podatelnu: Základní škola a mateřská škola Dubicko, příspěvková organizace

Prostřednictvím níže zobrazeného formuláře můžete zaslat na Základní škola a mateřská škola Dubicko, příspěvková organizace datovou zprávu bez přílohy a elektronického podpisu. Tento formulář je určen pro ty, kdo nevlastní elektronický podpis založený na kvalifikovaném certifikátu, který vydal akreditovaný poskytovatel certifikačních služeb. Konkrétní právní předpisy stanoví, zda je nutné podání bez zaručeného elektronického podpisu doplnit do 5 dnů ústním podáním do protokolu nebo písemným podáním v listinné podobě nebo podáním v elektronické podobě podepsané uznávaným elektronickým podpisem nebo označeným elektronickou značkou.

• Časová možnost podání: kdykoliv
  • Potvrzení přijetí: následující úřední den podatelny
  • Úřední dny podatelny:
    pondělí 8:00 - 16:00

Kontaktní formulář slouží k zaslání Vašeho dotazu či žádosti.

Vyplňte v případě, když podání zprávy je podmíněno věkem, např. Poskytnutí informace podle zákona č.106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím.
Kontaktní adresa*
Z důvodu zamezení automatického vyplňování formulářů spamery a roboty odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku: Kolik je šest mínus pět

Poznámka:
1)* Stačí vyplnit pouze jeden z uvedených kontaktů

Prostudujte před odesláním

dnes, sobota 21. 5. 2022
prudký déšť 19 °C 12 °C
neděle 22. 5. oblačno 18/9 °C
pondělí 23. 5. skoro jasno 19/7 °C
úterý 24. 5. slabý déšť 17/11 °C

O naší škole

První písemnou zprávu o škole v Dubicku máme k roku 1651. V roce 1792 byla postavena první školní budova, která však nebyla dostatečně prostorná, a proto byla v roce 1925 postavena nová budova.

Při komplexní přestavbě školy, která byla ukončena v roce 1995, se podařilo skloubit původní staré prostory s novou přístavbou. K výuce slouží dostatečně prostorné kmenové třídy i odborné učebny (chemie/fyzika, jazyková učebna, učebna informatiky, učebna výtvarné výchovy, keramická dílna s hrnčířským kruhem, cvičná kuchyně, dílny, hudebna). Všechny prostory jsou moderně a vkusně vybavené nábytkem a didaktickou technikou, v každé třídě je k dispozici interaktivní tabule. Ve škole se nachází také žákovská a učitelská knihovna. Učitelé většinou sídlí v kabinetech podle své aprobace. V celé škole je bezbariérový přístup, výtah. Po vyučování mají žáci 1. stupně možnost trávit čas ve školní družině.

Součástí naší školy je i moderně vybavená školní jídelna, která se zapojuje do programů zdravé výživy.

Mateřská škola sídlí v nedávno modernizované budově, má dvě oddělení a rozlehlou zahradu.

V roce 2001 došlo ke spojení mateřské a základní školy pod ředitelství ZŠ.
Od 1. 1. 2002 se naše škola stala právním subjektem.
Od 1. 1. 2006 zní oficiální název školy: Základní škola a mateřská škola Dubicko, příspěvková organizace.